Álláshirdetés ingatlankezelési ügyintézői munkakör betöltésére

2019. szeptember 26. csütörtök

A KIK-FOR Kft. állást hirdet ingatlankezelési ügyintézői munkakör betöltésére.

Feladatok:

• Bérlakásállomány meghatározott hányadának teljes körű operatív ügyintézése

• Szerződéskötés, bérlői kapcsolattartás, közüzemi ügyintézés, leltározás, bérleti díjfizetés és díjhátralék nyomon követése, bérlői kötelezettségek betartatása

• Előterjesztések, feljegyzések, statisztikák elkészítése, beszámoló anyagok összeállításában való közreműködés

Elvárások:

• Legalább 1 éves irodai munkakörben szerzett tapasztalat

• Microsoft Office ismerete • Ingatlankezelés iránt való elkötelezettség

• Önálló, precíz munkavégzés

• Középfokú végzettség

Előnyök:

• Ingatlankezelés és ingatlanhasznosítás területen, illetve

• Önkormányzati vagy államigazgatási szférában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Biztos céges háttér

• Változatos munkavégzés

• Fejlődési lehetőség a szakterületek vonatkozásában

• Belvárosi irodai munkahely

Milyen dokumentumokat küldjenek be:

• Fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével

• Motivációs levél

Adatvédelmi nyilatkozat , ami a szövegre történő klattyintással tölthető le

Jelentkezési határidő: 2019. október 31.

Cím: titkarsag@kikfor.hu